Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp. Rodzaj zajęć Dzień  Godzina
1. Koło matematyczne rozwijające zainteresowania dla klas VII piątek 13.40-14.25 
2. Koło zainteresowań -  język angielski klasy VI czwartek 13.40-14.25 
3. Grupa terapeutyczno – relaksacyjna czwartek 7.10-7.55
4. Koło biologiczno - ekologiczne środa 13.40-14.25
5. Koło geograficzne wtorek 13.40-14.25
6. Gromada zuchowa wtorek 7.10-7.55
7. Zajęcia wyrównawcze - klasa I A

    wtorek    

środa

7.10-7.55

12.30-13.15 

8. Zajęcia wyrównawcze - klasa I B środa 7.10-7.55
9. Zajęcia wyrównawcze - klasa III A piątek 12.45-13.30
10. Zajęcia wyrównawcze - klasa III C poniedziałek 11.45-12.30
11. Zajęcia wyrównawcze - klasa IVA środa 7.10-7.55
12. Zajęcia wyrównawcze - matematyka  klasy V

środa

środa

12.30-13.25

13.40-14.25

13. Zajęcia wyrównawcze - matematyka  klasy VI piątek 7.10-7.55
14. Zajęcia wyrównawcze - język polski klasy IV środa 7.10-7.55
15. Zajęcia wyrównawcze - język polski klasy V środa 7.10-7.55
16. Zajęcia wyrównawcze - język polski klasy VI czwartek 7.10-7.55
17. Zajęcia wyrównawcze - język polski klasy VII czwartek 7.10-7.55
18. Zajęcia wyrównawcze - język niemiecki wtorek 7.10-7.55
19. Koło misyjne i koło szachowe środa 7.10-7.55
20. Koło warcabowo-szachowe poniedziałek 10.45-11.30 
21. Koło informatyczne wtorek 7.10-7.55
22. Koło – Zespół wokalny czwartek 7.10-7.55
23. Koło dla ciekawych - klasy II          wtorek          11.45-12.30 
24. Dekoratornia szkolna poniedziałek 7.10-7.55
25. Koło Małych Przewodników po Sandomierzu sobota 9.00-10.00
26. Koło teatralne

poniedziałek

czwartek

13.30-14.15

12.30-13.15

27. Zespól taneczny "Ziemia Sandomierska"

wtorek

środa

12.30-14.30

12.30.14.30

28. Zajęcia sportowe - piłka ręczna klasy I-IV piątek 7.10-7.55
29. Zajęcia sportowe - piłka siatkowa dziewcząt klasy III-VII piątek 13.40-14.25
30. Zajęcia sportowe - piłka siatkowa dziewcząt klasy I-IV środa 13.40-14.25

WFOŚiGW

Data i czas

aktualnosci

pomoc

szkolazklasa

sus