PLAN  PRACY  SAMORZĄDU  UCZNIOWSKIEGO
Kl. I-III i IV-VII na rok szkolny 2017/2018

TERMIN TEMATYKA SPOSÓB
REALIZACJI
Odpowiedzialni 

IX

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Apel

Monika Kania


IX

Dzień Chłopaka

 

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III i IV-VII

X

Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Góra Grosza"

Zbiórka

Edyta Sidor-Szwajda

Witold Aleksandrowicz

X

Uroczyste Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Apel

Marta Drobek

XI

Zabawa Andrzejkowa 

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III

XII

Mikołajki

Spotkanie z Mikołajem 

Opiekunowie RSU

kl. I-III 

 

XII

Boże Narodzenie - Życzenia Świąteczne

Wykonanie i wręczenie upominków pracownikom szkoły

Małgorzata Pracało

Magdalena Niewiadomska

Małgorzata Wyrazik

Kinga Kras

I

Zabawa Karnawałowa

Dyskoteka

Opiekunowie RSU

kl. I-III i IV-VII

II

Walentynki

Poczta walentynkowa

 

Marta Drobek

IV

Wielkanoc 

Życzenia Świąteczne

Opiekunowie RSU

kl. IV-VII

V

Uzupełniające wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 

     Wybory

Marta Drobek 

Monika Kania

VI

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 

           Apel

Monika Kania

Monika Wojtoń

Cały rok

Szkolna Kasa Oszczędnościowa

Gromadzenie oszczędności

Jolanta Rzeźnik

Cały rok

Redakcja gazetki szkolnej

Gazetka

Edyta Sidor-Szwajda

Cały rok

Dekoracja gabloty Samorządu Uczniowskiego

Wystrój gabloty

Opiekunowie RSU

kl. I-III i IV-VII

Cały rok

Udział pocztu sztandarowego w miejskich uroczystościach obchodów rocznic, świąt państwowych i lokalnych

Delegacja szkolna

Edyta Sidor-Szwajda

Monika Kania

Monika Wojtoń

Marta Drobek

Witold Aleksandrowicz

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. I-III:

  1. Małhorzata Pracało
  2. Magdalena Niewiadomska
  3. Małgorzata Wyrazik 
  4. Kinga Kras

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VII:

  1. Edyta Sidor-Szwajda
  2. Witold Aleksandrowicz
  3. Marta Drobek
  4. Monika Wojtoń
  5. Monika Kania

Rada Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018

Przewodnicząca Szkoły:Anna Krasoń kl. 7b

V-ce przewodniczący Szkoły: Franciszek Rożek kl. 7b

Rzecznik Praw Ucznia: Aleksandra Siudak kl.7b

Werble:

  1. Mikołaj Nowak kl. 6c
  2. Jan Masternak kl. 7a

Poczet Sztandarowy I:

  1. Jan Drobiazg kl. 7a
  2. Martyna Szmołda kl. 7b
  3. Wiktoria Forc kl. 6c

Poczet Kwiatowy I:

  1. Hubert Nowak kl. 5b
  2. Lena Hajduk kl. 5c
  3. Weronika Kokosa kl. 5a

Poczet Sztandarowy II:

  1. Igor Stachula kl. 7c
  2. Bartosz Woźniak kl. 6c
  3. Amelia Barszcz kl. 6b
  4. Amelia Baran kl. 6a

Poczet Kwiatowy II:

  1. Dominik Pruś kl. 6d
  2. Patrycja Wnuk kl. 5b
  3. Wiktoria Pyszczek kl. 6b

 

WFOŚiGW

Data i czas

aktualnosci

pomoc

szkolazklasa

sus