Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

Nr 1 w Sandomierzu w zawodach sportowych

w roku szk. 2016/2017

Lp. Data Zawody Osiągnięcia 
1. 11.10.2016 r. Sztafetowe Biegi Przełajowe- Mistrzostwa Województwa

VIII miejsce w województwie: zajęła – reprezentacja chłopców: Jakub Ogrodnik 6c, Nikodem Niewęgłowski 6a, Maksymilian Materna 6c, Jakub Binięda 6b, Krystian Furman 6b,Krzysztof Kaczor 6b, Antoni Wieczorek 6c, Alex Szczyrba 6a, Mateusz Stępniewski 6c, Maciej Oziębło 5c   

2. 20.10.2016 r. Piłka Nożna Chłopców pod hasłem „Z podwórka na stadion” I miejsce: zajęła reprezentacja chłopców

3.

17.11.2016 r.

Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Drużynowym

I miejsce:  drużyna dziewcząt

II miejsce: drużyna chłopców  

4. 24.11.2016 r. Mistrzostwa  Województwa w Pływaniu Drużynowym

II miejsce dziewcząt w województwie:

Anna Płaza 4b, Katarzyna Płaza 4b, Emilia Wnuk 6b, Daria Socha 5c, Magdalena Błajszczak 6b, Patrycja Wnuk 4b, Aleksandra Jakus 5c, Małgorzata Mróz 4b

 

5. 24.11.2016 r. Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Drużynowym

VII miejsce chłopców:

Michał Sałek 4b, Aleks Szczyrba 6a,Kacper Sykucki 2c, Kacper Fularski 2c, Michał Mróz 4b, Jakub Rewera 6b, Kacper Socha 6b, Wojciech Marczyk 6c

6. 05.12.2016 r. Mistrzostwa Województwa Dziewcząt w Unihokeju

V miejsce - drużyna w składzie:

Daria Brzozowska 6a,Wiktoria Forc 5c, Anna Kania 5c, Natalia Kania 5c, Julia Kucwaj 5c, Weronika Łukaszek 5a, Laura Mądry 6c, Aleksandra Sieradzka 6b, Maria Szyszkowska 5c
7. 07.12.2016 r. Mistrzostwa Województwa Chłopców w Unihokeju

I miejsce - drużyna w składzie:

Krystian Furman 6b, Karol Sapielak 5c, Mikołaj Nowak 5c, Paweł Stypa 6a, Jakub Binięda 6b, Franciszek Rożek 6b, Jakub Satławski 6b Jakub Ogrodnik 6c, Maciej Oziębło 5c, Mateusz Stępniewski 6c

8. 17.02.2017 r.

Mistrzostwa Powiatu w Narciarstwie Zjazdowym

W kategoriach wiekowych

Klasy I –III

II miejsce - Kacper Sykucki 2c,

VI miejsce -  Aleksandra Szczuchniak 2c,

Klasy IV – VI

I miejsce - Franciszek Rożek 6b,

III miejsce - Jakub Binięda 6b
9.  27.02.2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

II miejsce - drużyna w składzie:

Krystian Furman 6b, Karol Sapielak 5c, Mikołaj Nowak 5c, Karol Rosowski 6a, Maksymilian Moga 6a, Paweł Stypa 6a, Nikodem Niewęgłowski 6a, Jakub Binięda 6b, Franciszek Rożek 6b, Krzysztof Kaczor 6b, Jakub Satławski 6b
 10.  24.04.2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

I miejsce - drużyna w składzie:

Krystian Furman 6b, Paweł Stypa 6a, Nikodem Niewęgłowski 6a, Jakub Binięda 6b, Franciszek Rożek 6b, Krzysztof Kaczor 6b, Jakub Ogrodnik 6c, Mateusz Stępniewski 6c, Maciej Oziębło 5c
 11.  27.04.2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

II miejsce - drużyna w składzie: 

Karol Sapielak 5c, Mikołaj Nowak 5c, Karol Rosowski 6a, Maksymilian Moga 6a, Paweł Stypa 6a, Jakub Binięda 6b, Franciszek Rożek 6b, Krzysztof Kaczor 6b, Jakub Satławski 6b, Miłosz Żak 6a, Wiktor Dziarek 5c, Maciej Krakowiak 5c
 12. 29.05.2017 r. 

Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce kl. IV i młodszych

 

II miejsce - sztafeta chłopców w składzie: Jan Marzec 4b, Piotr Nowak 4b, Kamil Malkowski 4b, Albert Święcicki 4c

Indywidualnie: Jan Marzec 4b, Albert Święcicki 4c

III miejsce-  sztafeta dziewcząt w składzie: Amelia Kulig 3d, Katarzyna Płaza 4b, Anna Płaza 4b, Roksana Rosowska 4b,

Indywidualnie: Amelia Kulig 3d
 13.  12-14 05.2017r. Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”

XIII miejsce w kraju - drużyna w składzie

Krystian Furman 5b, Paweł Stypa 6a, Jakub Binięda 6b, Jakub Ogrodnik 6b, Maciej Oziębło 5c, Mateusz Stępniewski 6c, Krzysztof Kaczor 6b, Nikodem Niewęgłowski 6a
 14.  14.06.2017 r. Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Zawodach Lekkoatletycznych

I miejsce – Wiktor Twardowski 6b -300m, Jakub Ogrodnik 5c – 1000m, Kacper Mierzwa 3a – 60m

II miejsce - Wiktor Twardowski 6b – 60m

III miejsce - Roksana Rosowska 4b – rzut piłeczką palantową
15. 21.06.2017 r.  Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

VI miejsce drużyna w składzie:

Kamil Malkowski 4b, Jan Marzec 4b, Ignacy Siatrak 3c, Kacper Sykucki 2c, Albert Święcicki 4c, Piotr Wnuk 4b

16. 29.05.2017 r.  Półfinał Województwa w Piłce Nożnej Chłopców 

II miejsce - drużyna w składzie:

Krystian Furman 6b, Paweł Stypa 6a, Nikodem Niewęgłowski 6a, Jakub Binięda 6b, Franciszek Rożek 6b, Krzysztof Kaczor 6b, Jakub Ogrodnik 6c, Maciej Oziębło 5c, Mateusz Stępniewski 6c

       

 

ARCHIWUM:

Zawody sportowe 2011/2012

Zawody sportowe 2012/2013

Zawody sportowe 2013/2014

Zawody sportowe 2014/2015

Zawody sportowe 2015/2016

 
 
 

Bieg na 600 m:

Karolina Gromada ? 1 miejsce
Wiktoria Gromada ? 2 miejsce

WFOŚiGW