Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej
Nr 1 w Sandomierzu w konkursach ogólnopolskich
w roku szk. 2016/2017

Lp. Data   Osiągnięcia 
1.  17.11.2016 r. Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Multitest" 0rg. Centrum Edukacji Szkolnej

Nagroda organizatora: Filip Walicki 6a

Wyróżnieni: Aleksandra Sieradzka 6b, Marika Tomaszewska 3a, Aleksandra Grzesik 3a

2. 23.11.2016 r. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny FRASZKA” Bardzo dobry wynik: Filip Walicki 6a

Wyróżnieni: Mikołaj Chorab 6a,Igor StaChula 6c, Krzysztof Kaczor 6b, Karolina Krzemińska 6b, Karolina Łukaszek 5a, Maria Szyszkowska 5c, Anna Krasoń 6b, Aleksandra Niezgoda 5a, Wiktoria Forc5a, Julia Kołodziej 5c, Magdalena Milek 5a, Weronika Graczyk 4c, Natalia Palińska 5c, Weronika Łukaszek 6c

3. 24.11.2016 r. Ogólnopolski konkurs „GEOPLANETA” Wyróżnienie krajowe I stopnia: Mikołaj Chorab 6a, Igor Stachula 6c

Wyróżnienie: Martyna Szmołda 6b

4. 07.12.2016 r. Ogólnopolska  Olimpiada z języka polskiego PIONIER” Wyróżnieni: Franciszek Rożek 6b,Weronika Bielecka 6b, Filip Walicki 6a, Igor Stachula 6c, Jakub Krzysztoń 4c, Patrycja Wnuk 4b, Maria Kapsa 4a
 5. 07.12.2016 r. Ogólnopolskie Dyktando dla Mistrzów Laureat: Filip Walicki 6a

Wyróżnienie: Karolina Łukaszek 5a

 6. 05.01.2017 r.  Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG” I miejsce w kraju: prace indywidualne - Mateusz Siwko 6a 

II miejsce - testy: Martyna Szmołda 6b

7. 09.01.2017 r. Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „OLIMPUSEK” dla klas III Laureaci: Aleksandra Kownacka 3d, Sieradzki Ignacy 3c, Hanna Bury 3d
 8.  01.03.2017 r. Ogólnopolski konkurs „EKOPLANETA” Wyróżnieni: krajowe I stopnia: Weronika Bielecka 6b

Wyróżnieni: kategoria kl. 5 i 6
Filip Walicki 6a, Anna Krasoń 6b, Mikołaj Chorab 6a, Igor Stachula 6c, Weronika Łukaszek 6c, Wiktoria Forc 5c, Kinga Kopeć 6c
Wyróżnieni: kategoria kl. 4.
Weronika Graczyk 4c, Roksana Rosowska 4b, Jakub Krzysztoń 4c, Paulina Błachnio 4b, Kamila Frańczak 4b

 9.  O3.03.2017 r. Ogólnopolski konkurs matematyczny „GALILEO”

Laureaci: Dawid Gołąbek 6c - II  miejsce w kraju, Filip Walicki  6a - V miejsce w kraju, Bartłomiej Łabarzewski 6a – VII miejsce w kraju

Wyróżnieni: Jakub Rewera 6b, Weronika Graczyk 4c

10.  O3.03.2017 r. Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Zuch” uczniów klas I-III

Laureaci: Maja Cebula 1a, Maciej Czerwonka 1a, Maria Baska 1a, Aleksandra Szczuchniak 2c, Kacper Pietruszka 2b, Anna Łączkowska 2c, Aleksandra Kownacka 3d, Amelia Kulik  3d, Wiktor Loryś  2a

11.  O3.03.2017 r. Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Zuch” uczniów klas I-III z języka angielskiego Laureaci: Aleksandra Szczuchniak 2c, Michał Biłyk 2b, Maja Binko 3b, Maja Garboś 3b
12.  07.03.2017r.  Ogólnopolski Konkurs Historyczny „GALILEO” I miejsce w kraju: Weronika Bielecka 6b

III miejsce w kraju: Anna Krasoń 6b

Laureaci: Martna Szmołda 6b, Michał Baska 6b

13.  16.03 2017 r.  Ogólnopolski  Konkurs  Matematyczny „KANGUR”  Wyróżnienia: Gołąbek Dawid 6c, Bartłomiej Łabarzewski 6a, Weronika Bielecka 6b, Jakub Rewera 6b, Filip Walicki 6a
14.   30.03.2017 r.  Ogólnopolska  Olimpiada z Matematyki „OLIMPUS” Laureaci: Filip Walicki 6a - III miejsce w kraju, Dawid Gołąbek 6c - V miejsce w kraju, Bartłomiej Łabarzewski 6a – 10 miejsce w kraju
15.  07.04.2017 r.  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy „ARCHIMEDES PLUS”

Laureat I stopnia: Filip Walicki 6a

Laureat II stopnia: Anna Krasoń 5b, Weronka Bielecka 5b

16.  11.04.2017 r.  Ogólnopolski Konkurs Leksykalny „MEMORY MASTER” Laureat II stopnia: Weronka Bielecka 6b, Gabriela Palińska 4a 

Laureat III stopnia: Paweł Łączkowski 4b, Barbara Stradomska 4a, Paulina Błachnio 4b, Aleksandra Siudak 6b

Wyróżnienie: Weronika Kokosa 4a, Paweł Boś 5c, Martna Szmołda 6b,

17.  24.04.2017 r.  Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny  „EKOTEST” Wyróżnienie: Filip Walicki 6a

ARCHIWUM:

Konkursy ogólnopolskie 2011/2012

Konkursy ogólnopolskie 2012/2013

Konkursy ogólnopolskie 2013/2014

Konkursy ogólnopolskie 2014/2015

Konkursy ogólnopolskie 2015/2016