Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej
Nr 1 w Sandomierzu w konkursach międzyszkolnych 
w roku szk. 2016/2017

 

Lp. Data Zawody Osiągnięcia 
1. 09.11.2016 r. Bezpieczeństwo na piątkę

III miejsce w powiecie: Patrycja Wrzosek 5b, Maja Staniszewska 5a, Karolina Łukaszek 5a

2. 07.01 2017 r. Przegląd Kolęd i Pastorałek

W kategorii solowej:

I miejsce: Amelia Płaza 2a

II miejsce: Julia Walicka 2a, Amelia Kołodziej 3c

 3. 17.02.2017 r. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z języka angielskiego dla kl. VI Wyróżnienie: Anna Krasoń 6b, Weronika Bielecka 6b, Franciszek Hajduk 6b
 4. 22.02.2017 r. Turniej Wiedzy o Sandomierzu i zabytkowych sąsiedztwach

W kategorii klas I – III

I miejsce: Bartosz Wiśniewski 3b

II miejsce: Maria Binko 3b

III miejsce: Maja Garboś 3b, Aleksandra Grzesiak 3a, Natalia Kisiel 3b

 W kategorii klas IV-VI:

Laureaci: Weronika Bielecka 6b, Julia Gołąb 5a, Julia Kołodziej 5c
 5. 16.02.2017r. Międzyszkolny konkurs  „Tajemniczy Kosmos”

I miejsce: Aleksandra Kownacka 3d

II miejsce: Aleksandra Grzesiak 3a, Jan Bryła 3b

III miejsce: Łucja Baraniecka 3a
6.  15.02.2017 r. Międzyszkolny konkurs „Działaj czysto”

Liderzy klasowi - ucz. kl. 3d i 5b

Indywidualnie w kategorii  klas: I – III

 Jakub Kozieł 3d, Wiktoria Zych 3c

 w kategorii: IV – VI

Weronika Bielecka 6b, Julia Wtorek 5a

7. 09.03.2017 r.  VIII Międzygminny Konkurs Piosenki  Obcojęzycznej Wyróżnienie - Maria Kapsa 4a
8. 25.04.2017 r.   Konkurs Matematyczno Przyrodniczy dla uczniów klas piątych Wyróżnienie: Julia Gołąb 5a , Adam Rowiński 5b
9. 27.04.2017 r.  Międzyszkolny Konkurs z języka angielskiego recytatorski   II miejsce:  Weronika Bielecka 6b

Wyróżnienie: Julia Gołąb 5a

10. 24.04.2017 r.  Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunku” I miejsce: Bartłomiej Łabarzewski 6a

II miejsce: Filip Walicki 6a

Wyróżnienie: Amelia Baran 5a, Hubert Myśliński 5b

11.  31.05.2017 r. XIII Międzyszkolny Przegląd Działalności Artystycznej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza  I miejsce w  kategorii solista:

Maria Kapsa 4a

w kategorii zespół wokalny: zespół z kl. 4a Barbara Stradomska, Weronika Kokosa, Gabriela Palińska

w kategorii taniec ludowy:

II miejsce ucz. z kl. 3c

III miejsce ucz. z kl. 2c 

12. 31.05.2017 r.  Międzyszkolny konkurs wiedzy ,,M KX2”

II miejsce: Weronika Bielecka 6b

II miejsce: Filip Walicki 6a

13.  05.06. 2017 r. Międzygminny Konkurs „Zbieramy i segregujemy śmieci” 13 miejsce  zajęła szkoła

W kategorii – konkurs plastyczny:

I miejsce – Izabela Miemczyńska 2b

II miejsce: Antonina Mazur 2a

W kategorii – konkurs wiedzy

I miejsce:  Julia Wtorek 5a

II miejsce: Mateusz Siwko 6a

W kategorii: zbierania baterii

I miejsce: Jakub Kozieł 3d,

II miejsce: Piotr Nowak 3d
14. 08.06.2017 r.   Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyroda – moja miłość”  

III miejsce:  Maja Cebula 1a

Wyróżnienie:  Julia Podsiadło 3d
15. 12.06.2017 r.   Międzyszkolny konkurs informatyczny dla kl. 6 „Myszk@”

I miejsce: Igor Stachula

III miejsce: Filip Walicki

 

ARCHIWUM:

Konkursy międzyszkolne 2011/2012

Konkursy międzyszkolne 2012/2013

Konkursy międzyszkolne 2013/2014

Konkursy międzyszkolne 2014/2015

Konkursy międzyszkolne 2015/2016