Kalendarz konkursów ogólnopolskich organizowanych w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sandomierzu

w roku szkolnym 2017/ 2018

Lp. Konkurs Termin Uczestnicy Odpowiedzialni 
1. Ogólnopolski Konkurs "Archimedes Plus" z języka angielskiego

listopad 2017


kwiecień 2018

uczniowie kl. 4-7

Monika Kania, Monika Wojtoń, Marta Drobek, Magdalena Pietruszka

2. Ogólnopolski Konkurs "Memory Master" z j. angielskiego

listopad 2017

kwiecień 2018

uczniowie kl. 4-7 Monika Kania, Monika Wojtoń, Marta Drobek, Magdalena Pietruszka
3. Ogólnopolskie Dyktando "Nie tylko dla mistrzów"  grudzień 2017 uczniowie kl. 4-7 Edyta Sidor-Szwajda, Alicja Kamińska, Bożena Dygas, Agnieszka Słotwińska
4. ALFIK Humanistyczny 2017  grudzień 2017 uczniowie kl. 4-7 Edyta Sidor-Szwajda,
Alicja Kamińska, Bożena Dygas, Agnieszka Słotwińska
5. Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" 

grudzień 2018

uczniowie kl. 4-7 Roman Chyła 
6. Konkurs Matematyczny "Olimpus" styczeń 2018  uczniowie kl. 4-7 Agnieszka Bartosz Ewa Frańczak Jolanta Rzeźnik
7.  Konkurs Matematyczny "Galileo" marzec 2018 uczniowie kl. 4-7 Agnieszka Bartosz Ewa Frańczak Jolanta Rzeźnik
8. Ogólnopolski Konkurs Pożarniczy "Młodzież zapobiega pożarom" marzec 2018 uczniowie kl. 4-7 Grzegorz Błachnio 
9. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKOPLANETA" marzec 2018 uczniowie kl. 4-7 Ewa Rutkowska, 
Monika Bielecka, Teresa Bryła
10. Konkurs Matematyczny "Kangur" marzec 2018 uczniowie kl. 4-7 Agnieszka Bartosz Ewa Frańczak Jolanta Rzeźnik
11. Ogólnopolski Konkurs "Zuch" marzec 2018 uczniowie kl. 1-3 Beata Lipiec, Małgorzata Wyrazik
12. Ogólnoposki Konkurs "Zuch" z j. angielskiego marzec 2018 uczniowie kl. 1-3 Monika Kania Monika Wojtoń Marta Drobek
13. Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Olimpus" marzec 2018 uczniowie kl. 4-7 Witold Aleksandrowicz
14. Ogólnopolski Konkurs "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"   kwiecień 2018 uczniowie kl. 4-7 Marcin Ogrodnik
Grzegorz Błachnio
15. Ogólnopolski Konkurs z j. polskiego "Omnibus" kwiecień 2018 uczniowie kl. 4-7 Edyta Sidor-Szwajda,
Alicja Kamińska, Bożena Dygas, Agnieszka Słotwińska
16 Konkurs Inormatyczny "Myszk@" maj/czerwiec 2018 uczniowie kl.6-7 Magdalena Łukawska, Grzegorz Błachnio
17. Ogólnopolska Kampania 
Profilaktyczna "Zachowaj 
Trzeźwy Umysł"
czerwiec 2018 uczniowie kl. 4-7 Elżbieta Strzelińska

 

 

Kalendarz konkursów wojewódzkich w roku szkolnym 2017/ 2018

 

Lp. Konkurs Termin Uczestnicy Odpowiedzialni 
1. Konkurs z Języka polskiego 

7 listopada 2017

godz.10.00

uczniowie kl. 4-7

Edyta Sidor-Szwajda, Bożena Dygas, Agnieszka Słotwińska 

2. Konkurs Matematyczny

14 listopada 2017

godz. 10.00

uczniowie kl. 5-7

Ewa Frańczak

Agnieszka Bartosz

Jolanta Rzeźnik 

3. Konkurs z języka angielskiego 

10 listopada 2017

godz. 10.00

uczniowie kl. 4-7

Monika Wojtoń, Marta Drobek, Monika Kania, Magdalena Pietruszka

4. Konkurs plastyczny "Sport w wyobraźni"  maj  2018 uczniowie kl. 4-7

Agnieszka Wiatrowska, Jerzy Żyła, Marcin Ogrodnik

Data i czas

aktualnosci

pomoc

szkolazklasa

sus